APEL

Nieustająco apelujemy o finansowe wspomaganie naszej działalności w formie składek członkowskich
(24 zł rocznie/12 zł rocznie - emeryci) lub dobrowolnych wpłat (możliwe wskazanie celu wsparcia wybranej DZIAŁALNOŚCI).

Spotkanie absolwentów – matura 1964

Miło nam poinformować, że absolwenci, którzy zdawali maturę w 1964r obchodzą 60- lecie tego wydarzenia! Z tej okazji spotykają się 12 czerwca. Brawo!!!

Poprosili nas o udostępnienie nr telefonów kontaktowych:

Święto Zmarłych 2023

Po raz kolejny w imieniu Małachowiaków zapaliliśmy świeczkę na około stu grobach naszych kochanych Profesorów. Odwiedziliśmy:

-cmentarz komunalny w Płocku

-cmentarz przy ul Kobylińskiego w Płocku

-cmentarz zabytkowy przy ul Kobylińskiego w Płocku

-cmentarz ewangelicko-augsburski w Płocku

-cmentarz prawosłąwny przy ul Norbertańskiej w Płocku

-cmentarz ośnicki w Płocku

-cmentarz w Radziwiu

-cmentarz w Słupnie

-cmentarz w Gozdowie

Niech spoczywają w pokoju.

100-lecie Jana Chojnackiego

19 września 2023 w Domu Artystów w Skolimowie miała miejsce niecodzienna i dostojna uroczystość: nasz wybitny absolwent Jan Chojnacki obchodził setne urodziny! Serdeczne gratulacje, panie Janie!

Obchody były zacne. Jubilat w doskonałej kondycji powitał dostojnych gości. Obchody uświetnili swą obecnością harcerze oraz występ przedstawicieli zespołu Mazowsze. Czcigodny jubilat odebrał życzenia od licznych przyjaciół i gości. I my tam byliśmy, miód i wino piliśmy… Galeria zdjęć

XIX Piknik Małachowiaków już za nami

W sobotę 17 czerwca 2023 Małachowiacy bawili się w dobrym Towarzystwie. Dopisała nam pogoda i dobre humory. Zobaczcie sami tutaj. Do zobaczenia za rok!

Kolejne medale Diligentiae rozdane

28 kwietnia 2023 pożegnaliśmy kolejnych uczniów kończących naszą Małachowiankę i powitaliśmy ich w gronie kolegów – absolwentów. Zgodnie z tradycją  najpilniejszym uczniom medale Diligentiae wręczył wybitny Małachowiak: znany polski reżyser filmowy Alek Pietrzak („Juliusz”, „Czarna owca”, „Ja i mój tata”).  Złoty medal otrzymała Katarzyna Dobosz (średnia ocen 6,00), a srebrne – Weronika Rydzewska, Karol Kacprzak, Kamil Dółkowski, Patrycja Umińska, Aleksandra Chojnowska oraz Aleksandra Szczypawka. Serdecznie gratulujemy! (galeria zdjęć) (więcej…)

XIX Piknik Małachowiaków

Zapraszamy na XIX Piknik Małachowiaków, który odbędzie się 17 czerwca 2023 w „Amore” w Płocku przy ul. Traktowej 12 od godz 18.00 do 01,00. Bilety wstępu w cenie 150 zł/os  (bilety kupione po 10 czerwca 160 zł) można nabyć:

w sekretariacie szkoły od 15 maja do 9 czerwca w godz 8.00 do 15.00

opłacić przelewem na konto Towarzystwa Małachowiaków:

nazwa odbiorcy: Towarzystwo Malachowiaków
adres odbiorcy: Płock, ul. Małachowskiego 1
nr konta: 20 1750 0012 0000 0000 3571 1554 BNP Paribas
kwota: 150,00 zł
tytułem: opłata piknik 2023r.

W cenie: grill (skrzydełka BBQ, karkówka, kiełbasa, kaszanka, sałatki, warzywa z grilla, opiekane ziemniaki, sałatki, chleb ze smalcem, kawa, herbata, ciasto i piwo 0,4l ),  muzyka, wspaniała zabawa. Zapraszamy!

Piknik Małachowiaków

Znamy już termin Pikniku Małachowiaków! Spotykamy się 17 czerwca 2023 (sobota) w Centrum Konferencyjnym „Amore w Płocku, ul Traktowa 12.

Dalsze szczegóły niebawem. Obserwujcie naszą stronę.

Do zobaczenia na pikniku!

„Moralność pani Dulskiej” w Małachowiance

Grupa  teatralna  Małachowianki SFERA, działająca w Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku, pod kierunkiem pani Elizy Wójtewicz –Brzozowskiej

zaprasza w dniu 16 grudnia o godz. 17.00

na spektakl „Moralność pani Dulskiej” G. Zapolskiej. (więcej…)