Tegoroczny Piknik przyciągnął liczne grono absolwentów – od najstarszych roczników, pamiętających dawne dzieje szkoły, po najmłodszych maturzystów, którzy dopiero co opuścili szkolne mury.

Co działo się na Pikniku?
  • Wspomnienia przy grillu i oranżadzie.

  • Pamiątkowe fotografie.

  • Muzyka i integracja.

Piknik był  doskonałą okazją do odnowienia dawnych przyjaźni, wymiany życiowych doświadczeń oraz wspólnego powrotu do beztroskich, szkolnych lat. Fotorelację z wydarzenia znajdziecie Państwo w naszej galerii  oraz na profilu społecznościowym Towarzystwa.

Zachęcamy do dzielenia się własnymi zdjęciami!

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich zaangażowanych w organizację tego wydarzenia.

Zarząd Towarzystwa Małachowiaków

 

846 Piknik Małachowiaków.

 

 

Dziękujemy, że byliście z nami!
Wasza obecność i przywiązanie do tradycji Małachowianki są dowodem, że stanowimy wyjątkową społeczność.

Pamiątkowa fotografia

Wspomnienia

Muzyka i integracja


Więcej zdjęć